نرم افزار لاک پشت محافظ قدرتمند حافظه فلش

 

نرم افزار لاکپشت,لاکپشت,نرم افزار Lakposht,

چقدر لاکپشت را می شناسید ؟

 

لاک‌پشت از حیوانات بسیار جالبی است که سالیان دراز عمر می‌کند و کمتر مریض می‌شود بیشتر بدن لاک‌پشت‌ها به‌وسیله یک استخوان یا صدف غضروفی بسیار قدرتمند حفاظت شده‌است که آنها را در برابر قوی ترین حملات و تهدید های بیرونی محافظت می کند. لاک‌پشت‌ها جزو جانوران خون‌سرد هستند.

 

 

تبدیل حافظه فلش به لاکپشت,محافظت از فلش,محافظت از کولدیسک,نرم افزارر لاکپشت

حافظه فلش خودتون رو به لاکپشت تبدیل کنید !

 

وقتی فلشتان به لاکپشت تبدیل می شود واقعا به لاکپشت تبدیل می شود! شما می توانید تنها با یک کلیک خیلی از ویژگی ها لاکپشت رو به فلشتون منتقل کنید. فلش شما دیگر خیلی مریض نخواهد شد و عمری لاکپشتی خواهد داشت!

 

 

نرم افزار لاکپشت,جلوگیری از خراب شدن فلش,نرم افزار Lakposht,Lakposht

حافظه فلش با بیش از ۱۰۰ سال عمر ؟!

از دلایلی که باعث خرابیحافظه های فلش میشه ویروسی شدن بیش از حد آنهاست و به دنبال آن شما مجبور خواهید بود که همیشه فلش خودتون رو فرمت کنید ؛ ولی با این حال باز مشکل ویروسی شدن فلش برطرف نشده است . اگر این مشکل زود برطرف نشود خراب شدن فلش شما تنها یک مشکل از هزارن مشکل دیگر است. زمانی که فلش به لاکپشت تبدیل می شود دیگر از ویروس خبری نخواهد بود.

 

 

دانلود نرم افزار لاکپشت,لاکپشت,فرازسافت,FarazSoft

چقدر حافظه فلش ایمن خواهد ماند؟

وقتی لاکپشت از فلش شما محافظت کند دیگر هیچ ویروسی توان نفوذ به آن را نخواهد داشت! تمام فایل هایی که درون لاکپشت قرار دارند دیگر ویروسی نخواهند شد ، نه فلشتان و نه دیگران  مریض نخواهند شد ! یعنی فلش تبدیل شده به لاکپشت ویروسی نخواهد شد و سیستم های دیگر را نیز ویروسی نخواهد کرد.

 

 

 

 

ویروس فلش,ویروس کلدیسک,نرم افزار لاکپشت

آیا همیشه مشکل ویروسی شدن حافظه فلش را داشتید ؟!

 

مشکل ویروسی شدن حافظه های فلش یکی از بزرگترین مشکلات کاربران می باشد. می توان گفت هر کدام از ما شاید حداقل ۱۰۰ بار فلش هایمان ویروسی شده است. خصوصا ویروس NewFolder.exe که ظاهرا همه جا تشریف دارن ! خوب فلش لاکپشتی ویروس نمی گیره و ویروسها قادر نخواهند بود از لاک قدرتمند لاکپشتمون نفوذ کنن ;D این عالیست. با خیال راحت داخل پر ویروس ترین سیستمها از فلشتون استفاده کنید.

آیا فایل های حافظه فلش ویروسی می شوند ؟

ضمن اینکه ویروسی در فلش لاکپشتی نفوذ نخواهد کرد ویروس های سیستم مقصد قادر نخواهند بود فایل هایتان را آلوده کنند. دیگران نگران خراب شدن فایل های درون فلشتان نباشید. لاکپشت اینجاست. دیگر مشکلاتی از قبیل مخفی شدن فایل ها، خرابی ، حذف و غیره را نخواهید دید. تصورش رو بکن D:

 

 

انتقال ویروس,نرم افزار لاکپشت,Lakposht,

 

دوست ندارید به دیگران ویروس انتقال دهید ؟

چرا سیستم های مردم رو ویروسی می کنید ؟ بسیاری از ویروسها از طریق فلش ها منتقل می شوند! ولی نه فلش لاکپشتی. متفاوت باشید با یک فلشی که ویروس منتقل نمی کند. و سیستم های دیگران را ویروسی نکنید.

سیستمتان ویروس می گیرد ؟

امنییت کامپیوتر خودتان و فایل های درون آن توسط یک فلش آلوده به ویروس در خطر است. بعضی ویروس ها در عرض چند ثانیه فایل هایتان را نابود می کنند. فلش خود را درکامپیوترتان که آلوده به ویروس نیست به لاکپشت تبدیل کنید.

 

 

Lakposht software,نرم افزار لاکپشت,

نرم افزار لاکپشت

نرم افزار لاکپشت یک ایده منحصربه فرد و خلاقانه است. توسط تیم برنامه نویسی بین المللی فرازسافت ساخته و پرداخته شده است این پروژه با عنوان  Lakposht Security project و با هدف ریشه کن کردن مشکلات ویروسی توسط برنامه نویسان داخل و خارج کشور آغاز شد. و پس از تلاش های شبانه روز و انجام مراحل مختلف ساخت هم اکنون نسخه اول این پروژه در دسترس است.

 

نرم افزار لاکپشت,برنامه لاکپشت,محافظ لاکپشت,Lakposht

نرم افزار لاکپشت چه کار می کند ؟

این نرم افزار با بهره گیری از تکنیک های امنیتی مایکروسافت تنظیماتی را درون حافظه فلش شما اعمال کرده و از ورود ویروس و آلوده شدن فایل هایتان ممانعت می کند. فلش تبدیل شده با این نرم افزار هنگام متصل شدن به سیستم های دیگر اجازه تغییر در محتویات خود را به سیستم نمی دهد و سیستم های دیگر تنها می توانند از محتویات فلش استفاده کنند بدون اینکه بتوانند به آنها آسیبی برسانند. برای مثال شما یک فایل Word دارید که درون فلش شماست؛ این فایل می تواند بدون اینکه خراب یا ویروسی شود در سیستم های دیگر اجرا شود و در صورت نیاز آن را کپی کرد.

 

 

آسان,استفاده آسان و سریع

چگونه با آن کار کنیم ؟

کار کردن با نرم افزار لاکپشت بسیار آسان است. کافیست ابتدا حافظه فلش یا سایر حافظه های جانبی دیگر را انتخاب کنید و سپس بر روی “تبدیل کن به لاکپشت” کلیک کنید. و پس از چند ثانیه فلش شما تبدیل خواهد شد. مدت زمان تبدیل حافظه فلش معمولا کمتر از یک دقیقه است این زمان نسبت به حجم اطلاعات درون فلش شما کاهش یا افزایش می یابد. بهتر است ابتدا فلش را فرمت کنید تا هم از آلوده نبودن آن اطمینان حاصل کنید و هم سریعتر به لاکپشت تبدیل کنید.

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار لاکپشت

شما قادر خواهید بود با یک کلیک قوی ترین و ایمن ترین حافظه فلش را داشته باشید محیط نرم افزار علاوه بر اینکه فارسی می باشد، بسیار آسان طراحی شده است.

Lakposht software, نرم افزار لاکپشت

نرم افزار لاکپشت,لاکپشت,Lakposht,دانلود نرم افزار لاکپشت,Lakposht software

برخی از ویژگی های نرم افزار

نرم افزار لاکپشت دارای ویژگی های بسیار جالبی می باشد. محیط این نرم افزار بسیار زیبا و با استفاده از جدیدترین دانش های طراحی نرم افزار ساخته شده است. کد نویسی قدرتمند و انعطاف پذیر و و قابل اجرا بودن برای تمامی ویندوزها یکی دیگر از این ویژگی هاست. تمامی مراحل کار نرم افزار در عین سهولت داری راهنمای تصویری نیز می باشند. استفاده از استانداردهای بین المللی و تکنولوژی امنیتی مایکروسافت برای ایمن سازی حافظه فلش یکی دیگر از ویژگی های کلیدی این نرم افزار است. ایده این نرم افزار کاملا منحصر به فرد می باشد.

 

آماده اید یک فلش لاکپشتی داشته باشید !

نرم افزار لاکپشت,ضدویروس لاکپشت,آنتی ویروس جدید

LSP Lakposht security project

 

اگر می خواهید تمیزترین و قوی ترین حافظه فلش را داشته باشید اگر از ویروسی شدن حافظه فلش خسته شده اید و یا سیستم شما و دوستانتان برایتان مهم است پروژه امنیتی لاکپشت را تجربه کنید. استفاده از تکنولوژی های امنیتی مایکروسافت برای محافظت از فایل های شما در برابر انواع ویروسها.

 

نرم افزار لاکپشت,محافظ فلش,جلوگیری از ویروسی شدن فلش

تنها با  ۵ هزار تومان می توانید نرم افزار را بصورت کامل دریافت کنید

 

۱۲ هزار تومان 

۵ هزار تومانعلامت مایکروسافت,مایکروسافت

خواهشمندیم پس از دریافت نرم افزار، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نرم افزار لاکپشت در دانشنامه نرم افزار ایران ثبت شده است. تمامی حقوق این نرم افزار متعلق به شرکت برنامه نویسی فرازسافت بوده و تحت حمایت قانون کپی رایت می باشد.

License Agreement

Copyright (c) 2012-2016 FarazSoft Softwares

دسته بندی محصولات فرازسافت کلمات کلیدی , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
عضو کانال ما شوید و اخبار و آموزش های سایت را به آسانی دریافت کنید کانال تلگرام فرازسافت

دیدگاه

 1. با سلام و خسته نباشید
  من چند و قت قبل برنامه لاک پشت رو خریداری کردم اما لینک دانلود برای من ارسال نشد و در گفتگوی آنلاین به من گفتن که فعلا در حال به روز رسانی و ارتقائ برنامه هستند.
  حالا باید چیکار کنم بازم باید منتظر بمونم؟؟
  با تشکر از سایت و پشتیبانی بسیار خوبتون

 2. سلام خیلی نرم افزار جالبی ساختین
  من می دونم که اکثرا مشکل ویروسی شدن فلش رو دارن این نرم افزار می تونه خیلی حیاتی باشه
  کارتون حرفه ای و عالی

 3. آقا دمتتون گرم واقعا ویروسی شدن فلش مموری خیلی من رو اذیت کرده بود خیلی از فایل های مهم رو از دست دادم نرم افزاری که شما ساختین خیلی نیاز بود من دارم ازش استفاده می کنم تا حالا هم ندیدم ویروسی وارد فلشم بشه ازتون خیلی ممنونم.

  فقط آبدیت های نرم افزار رو چطور دریافت کنم ؟

  • سلام دوست عزیز از حسن انتخابتان ممنونیم

   به روز رسانی های نرم افزار به ایمیلی که هنگام خرید محصول وارد کرده اید ارسال خواهند شد؛
   همچنین برای دریافت سریعتر به روزرسانی ها در خبرنامه سایت عضو شوید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تایید کنید که رباط نیستید : *