درباره ما

به نام یکتا خالق هستی

بهترین علم آن است که مفید باشد. امام علی علیه السلام


گروه نرم افزار فرازسافت

شرکت برنامه نویسی فرازسافت

گروه نرم افزار فرازسافت از آغازین سال ۸۹ خورشیدی فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد و از همان روزهای اول با قدرتی مثال زدنی وارد عرصه برنامه نویسی شد و با عرضه نرم افزار انگشتان طلائی که نرم افزاری در زمینه آموزش تایپ بود به سرعت شعاع فعالیت های خود را گسترش داد و توانست خود را در سطح جهان مطرح کند. گروه نرم افزار فرازسافت متشکل از برترین برنامه نویسان داخل و خارج از کشور می باشد. که با همکاری و دوستی خالق دنیای نرم افزارهای فرازسافت شده اند.

فراز سافت حاصل یک تفکر تحول گرا و نوین است. و با هدف گسترش دانش برنامه نویسی و مهارت های فنی کامپیوتر پا در عرصه خدمت نهاد. یکی دیگر از اهداف فرازسافت ترویج و تشویق افرد به دانش برنامه نویسی و تاسیس مراکز خودجوش برنامه نویسی و تعلیم مهارت های دیگر کامپیوتری می باشد.

ویژگی های نرم افزارهای فرازسافت

تمامی نرم افزارهای فرازسافت طبق استاندارهای جهانی طراحی و برنامه ریزی شده و در سطح ایران و جهان منتشر می شوند. این نرم افزارها با ایده و جذابیت خاصی خلق می شوند.گرافیک نرم افزار های فرازسافت توسط افراد متخصص و برگزیده طراحی و پیاده سازی می شود و پس از تست و مراحل نهایی و بازرسی کیفی  به دست شما می رسند. همیشه سعی کرده ایم و سعی می کنیم متفاوترین و بهترین نرم افزارها را تقدیم شما کاربران عزیز کنیم.ما ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم ولی تمام سعی خود را خواهیم کرد که بهترین باشیم.

 

با ما دوست می شوید ؟

تیم برنامه نویسی فرازسافت از صمیم قلب پذیرای شماست. هدف اصلی فرازسافت حمایت از استعدادهاست، شما می توانید از همین سایت ایده ها و استعدادها خود را برایمان ارسال کنید. همچنین اگر برنامه نویس هستید می توانید نرم افزارهای خود را از همین سایت با هزارن کاربر دوستدار نرم افزار به اشتراک بگذارید. اگر دوست دارید برنامه نویس شوید، دوستان ما شما را راهنمایی خواهند کرد. شما دوست ما هستید!

 

innovation1

کار ها را به مهندسین ما بسپارید

 تیم متخصص فرازسافت آماده همکاری با شما در انواع پروژه های برنامه نویسی و طراحی می باشد. ما پذیرای سفارشات شما اعم از نرم افزارهای کاربردی، تحت وب،نرم افزارهای اندروید، ساخت انواع وبسایت،سامانه ها،نرم افزارهای چندرسانه ای،آموزشی،و سایره پروژه ها هستیم. هزینه برای فرازسافت معنایی ندارد ما برنامه نویسی را دوست داریم و با عشق و علاقه نرم افزارها را خلق می کنیم. ما در یک محیط دوستانه و صمیمی برای همیشه همیار شما خواهیم بود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید

انتشار رایگان نرم افزارهای خود

از آنجا که از ابتدا بهترین مبلغین نرم افزارهای ما کاربران عزیز بوده اند، اکنون از شما می خواهیم که پس از دریافت هر نرم افزار اگر آن را مفید یافتید آن را به دوستان و آشنایان خود توصیه کنید نرم افزارهای فرازسافت را تهیه و استفاده کنند. اگر واقعا نرم افزارهای فرازسافت را مفید می دانید این توصیه هم به نفع دوستان شما خواهد بود و هم به ما در ادامه راهمان کمک خواهد کرد. چگونه می توانم از فرازسافت حمایت کنم ؟

پشتیبانی فرازسافت

همیشه و همه جا ما با شما هستیم

ما همیشه تلاش خواهیم کرد که در کنار تان باشیم و در تمام مراحل کار یار و همراه بمانیم حالا چه شما از محصولات ما خرید کنید یا از محصولات رایگان ما استفاده کنید ما وظیفه ی خود میدانیم که به شما خدمت کنیم. در صفحه پشتیبانی می توانید به پل های ارتباطی ما دسترسی پیدا کنید. ما در کنارتان هستیم

 

دسته بندی دسته‌بندی نشده کلمات کلیدی , , , , , , , , , , .
عضو کانال ما شوید و اخبار و آموزش های سایت را به آسانی دریافت کنید کانال تلگرام فرازسافت