سامانه فعالسازی نرم افزار

سامانه فعالسازی نرم افزار در تاریخ ۹۵/۰۴/۱۱ شروع به کار خواهد کرد. نرم افزارهایی که نیاز به فعالسازی دارند باید از این سامانه کدفعالسازی دریافت کنند.

نکاتی که باید قبل از دریافت کد فعالسازی به آنها توجه کنید

sign-warning-icon

نرم افزار را بر روی سیستم خودتان فعالسازی کنید، در صورتی که نرم افزار بر روی سیستم دیگری فعالسازی شود فقط بر روی همان سیستم کار خواهد کرد و برای اجرا کردن بر روی سیستم خود، شما نیاز به دریافت کدفعالسازی جدید خواهید داشت. برای هر خرید، به کاربر یک کدفعالسازی اختصاص داده می شود که به دلخواه می تواند آن را برای یک سیستم ثبت کند.

 

چگونه نرم افزار را فعال کنیم ؟

سامانه فعالسازی نرم افزار

شما پس از دریافت نرم افزار از سایت، نرم افزار را بر روی سیستم خود اجرا کرده، سپس وارد سامانه فعالسازی نرم افزار شوید.سامانه فعالسازی از شما ایمیلی که با آن خرید اینترنتی انجام داده اید و همچنین کد نرم افزار را درخواست می کند. کد نرم افزار را با اجرا کردن نرم افزار بر روی سیستم خود و سپس با رفتن به قسمت فعالسازی می توانید مشاهده کنید. این کد را در فیلد دوم وارد کرده سپس بر روی گزینه دریافت کد فعالسازی کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد کرده باشید کد فعالسازی مربوط به سیستم شما ساخته خواهد شد. شما می توانید با این کد نرم افزار را فعالسازی کنید. با دریافت کدفعالسازی دوباره به نرم افزار برگشته و کدفعالسازی را در قسمت مربوطه وارد کنید. کار تمام است شما نرم افزار را فعال کردید.

ورود به سامانه فعالسازی

در زیر آموزش فعالسازی نسخه ۴٫۰ نرم افزار انگشتان طلائی را مشاهده می کنید :

 

در صورتی که به هر دلیلی موفق به انجام عملیات فعالسازی نشدید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

دسته بندی اخبار سایت, دسته‌بندی نشده کلمات کلیدی , , , , .
عضو کانال ما شوید و اخبار و آموزش های سایت را به آسانی دریافت کنید کانال تلگرام فرازسافت

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تایید کنید که رباط نیستید : *